Čo pre teba dokážeme urobiť?

Sme fullservisová reklamná agentúra, v ktorej nie je núdza o kreativitu. Pod jednou strechou u nás nájdeš fungujúce riešenia pre malé aj veľké značky, online aj offline marketing. Naším cieľom je nájsť najefektívnejšie spôsoby reklamy pre každého klienta, ktorý nás osloví.

Foto produkcia

Kvalitnú techniku, osvetlenie a skills si do mobilu nestiahneš. Pozri si ukážku produktových, reklamných, firemných fotografií a portrétov z nášho profesionálneho štúdia.

Pozrieť projekty

Video produkcia

Máme za sebou natáčania po celom svete a v sklade najmodernejšiu techniku. Animované, produktové videá, reklamné spoty aj krátke dokumenty máme v malíčku.

Pozrieť projekty

Web dizajn

Navrhneme design webu až do posledného tlačidla podľa tvojich predstáv a potrieb. Naprogramujeme, naplníme a vytlačíme na prvé miesta vo vyhľadávaní.

Pozrieť projekty

Grafický dizajn

Korporátna identita, logo, dizajn manuály, billboardy, letáky, katalógy, plagáty, obaly, etikety… Ovládame plynulo vizuálnu reč reklamy.

Pozrieť projekty

Social media

Sociálne médiá sú dnes plnohodnotným nástrojom pre budovanie značky. Vytvoríme pre tvoju značku profily, ktoré pritiahnu pozornosť tých správnych ľudí.

Referencie

copywriting pr kampane

Obsah pre web, reklamné kampane, tvorba PR článkov a kampaní. Nepíšeme omáčky, ale účelné, originálne a kreatívne texty, ktoré podporia tvoj biznis.

Pozrieť projekty

online marketing

Neexistuje návod na dobrú online kampaň. Jediné, čo funguje, sú skúsenosti, kreativita, neustále vyhodnocovanie a optimalizácia. To všetko u nás nájdeš.

Referencie

marketingové stratégie

Stačí, ak k nám prídeš so svojím nápadom a ostatné môžeš nechať na nás. Postaráme sa o kompletné vybudovanie značky, ktorá pritiahne tých správnych zákazníkov.

Referencie

Staň sa aj ty naším klientom!

Zavolaj nám, alebo napíš a spolu nájdeme riešenie na mieru, aby tvoj biznis rástol. Úvodná konzultácia je bezplatná.

x